F. É. K. – Fogadó Érzékeny Közösség
2023.11.10-én iskolánk 5. évfolyamos diákjai az Agorában részt vettek a Szegedi Fekete István Általános Iskola F. É. K. elnevezésű programján. Az iskola tanulói köszöntöttek minket,majd a mindennapjaikat mutatták be előadásokon keresztül. A program segítségével lehetőségünk volt megismerkedni a különböző akadályozottsággal (tanulási, mozgási) küzdő tanulók mindennapi életével. Ebben az életkorban nagyon fontos, hogy a gyermekek empatikusak…