A tavalyi évhez hasonlóan idén is megrendezték a Mini Judo Fesztivált, amelyen iskolánk is képviseltette magát. 
Diákjaink között sokan voltak, akiknek ez volt az első igazi megmérettetése a tatamin. Ezért nagy lelkesedéssel és küzdeni akarással csöppentek bele a versenyzés világába.
Az eredményhirdetésen tanulóink a teljesítményükért oklevelet vehettek át. Gratulálunk versenyzőinknek, valamint további sok sikert kívánunk nekik!

Versenyzőink:
Kovács Bence (1.a), Gulicska Milán (1.a), Horváth Zsombor (1.b), Róta Bertalan (1.b), Mezey Dávid (1.b), Bozsányi Roxána (1.c), Blaskovics Bence (1.c), Bodó Nikolasz (1.c), Kutasi Kristóf (2.a), Molnár Márkó (2.a) , Monostori László (2-.a), Bagi Zsolt (2.a), Monostori Maja (4.c), Szabó Hanna (5.b), Dósa Emese (6.b), Tasnádi Alex (6.b), Pál Alexander (6.b)