2023. 12. 15-én a  napunkat egy diákgyűléssel indítottuk, ahol sor került iskolai versenyeink és a papírgyűjtés eredményeinek kihirdetésére, valamint kiosztásra került 49 db igazgatói dicséret, melyeket tanítványaink kiemelkedő városi és országos versenyeken való szerepléseikért kaptak.

Délutáni programunkat a Grimm- Busz Színház jóhangulatú előadásával indítottuk.

A megnyitó műsort követően iskolánk diákjai és szülői közössége 7 év kihagyás után ismét életre keltette iskolánk egy korábbi hagyományát a Kézműves Karácsony Vásárt. A szülők, gyerekek, osztályok készítette portékákat, karácsonyfadíszeket, mécseseket, adventi koszorúkat lehetett megvásárolni az iskolánkba látogató vendégeknek.

Vásári forgatagunkat végül egy táncházzal zártuk le.

Óriási köszönet mindenkinek, aki segítő kezet nyújtott a karácsonyi vásár sikeréhez!