A Béke Utcai Általános Iskola adott otthont az I. Mini Judo Fesztiválnak 2023. május 19-én. Iskolánk mindhárom korcsoportban képviseltette magát, ahol tanulóink csapatversenyben a 2. helyen végeztek. Nagyon büszkék vagyunk diákjainkra, akiknek ez volt az első ilyen megmérettetése. Bízunk benne, hogy ezzel a szép eredménnyel még inkább elköteleződnek a judo iránt, és ugyanezzel a lelkesedéssel folytatják jövőre is ezt a sportágat.

A verseny résztvevői:
1-2. o.: Monostori László 1.a, Bagi Zsolt 1.a, Lénárt Benedek 2.a, Hornyácsek Letti 2.b, Dósa Hanga 2.b
3-4. o.: Gulyás Amy 3.a, Márton Martin 3.b, Boros Balázs 3.b, Bákai Alex 3.b, Monostori Maja 3.c, Túri Milán 3.c, Szabó- Szilágyi Tamás 3.c ,Mogyorósi Fanni 4.a, Lénárt Zoltán 4.a
5-6. o.: Dósa Emese 5.b, Pál Alexander 5.b, Tasnádi Alex 5.b

Gratulálunk a gyerekeknek!