Név | osztályfőnök | tanított tantárgy/osztály |
Adorjányi-Szabó Nóra | tartós távollét | |
Antal Anett | 3.b | magyar nyelv, irodalom, matematika, angol nyelv, technika, etika, vizuális kultúra (3.b), környezetismeret (3.a,3.b),korrepetálás, napközi, vizuális kultúra 1.b, korrepetálás, szakkör, |
Bacsur Imre | sakk szakkör | |
Bálint Judit (felsős igazgatóhelyettes) | technika (5.a, 5.b, 6.a) | |
Bartáné Grúz Nikoletta | 3.a | magyar nyelv, irodalom, etika, vizuális kultúra (3.a), sakk(1.c,2.a), magyar nyelv, irodalom (4.a) |
Berszán Izabella | 5.a | testnevelés (1.b,2.b,3.b,5.a), torna szakkör, osztályfőnöki |
Blaskovicsné Szabó Anikó | tartós távollét | |
Bokros Hubertné | 8.b | angol nyelv (2.b,3.a,7.b,8.b ), civilizáció (8.b),osztályfőnöki |
Boldizsár Gábor | történelem (6.a,6.b,8.a,8.b), állampolgári ismeretek (8.a,8.b) | |
Csernus Edina | tartós távollét | |
Deli Mónika | tartós távollét | |
Davenport Reddock Clyton | kommunikáció(5.a,5.b,6.b,7.b,8.a,8.b), civilizáció(6.a,6.b,7.b) | |
Dencs Mátyásné | magyar nyelv, irodalom (8.b), napközi vezető (4.a) | |
Eckhart Odett | angol nyelv (2.b,4.b,4.c,6.b,8.a), civilizáció(5.a) | |
Fazekas Melinda | angol nyelv (5.b), civilizáció (6.b,8.b), földrajz (7.b,8.b), természettudomány (5.a,5.b,6.a,5.b) | |
Gajda Andrea | 6.b | technika (6.b,7.a,7.b), kémia (8.b), etika (6.b),osztályfőnöki |
Gyukity Anikó | 4.b | angol nyelv, magyar nyelv, irodalom, matematika, etika (4.b), környezetismeret (4.a,4.b),napközi |
Herczeg Tünde | 4.c | irodalom, magyar nyelv, matematika, környezetismeret, sakk, technika, vizuális kultúra, etika ,korrepetálás, napközi (4.c) technika (3.b) |
Hockné Farkas Karola | 1.a | magyar nyelv, irodalom, etika, vizuális kultúra, (1.a), matematika (1.a,1.b),korrepetálás, napközi |
Jankó Lászlóné | napközi vezető (4.c) | |
Juhászné Fekete Angéla | 4.a | matematika, etika ,technika, környezetismeret (4.a), sakk (3.b), német nyelv (3.a, 4.a, 7.a) |
Kálmán Anikó | 1.b | magyar nyelv, irodalom, angol nyelv, etika (1.b), ének-zene (1.b,3.a), technika (1.b,3.a) |
Dr. Kálmán Miklósné | napközi vezető (1.b) | |
Kerek Tímea | kreatív gyermektánc EK1/1, EK1/2, EK2, jazz A3-4, A5-6, jazz- graham A5-6, jazz-balett elmélet A3-4, történelmi/balett elm. A5-6, előkészítő gimnasztika | |
Keresztény Míra | tartós távollét | |
Kertész Eszter (igazgató) | etika (5.a,6.a,7.a,8.a) | |
Kocsis Katalin | történelem (7.a,8.a) | |
Kocsonyi-Adamcsok Márta | környezetismeret (3.a), logopédia | |
Kovács Krisztina Éva | napközi vezető (2.a) | |
Kovácsné Nagy Zsuzsanna | 5.b | testnevelés (2.a,4.c,5.b,6.b), földrajz (7.a,8.a),osztályfőnöki |
Lakatos Zsuzsanna | irodalom, magyar nyelv(5.a,5.b,7.b), történelem (5.a,5.b,7.a,7.b) | |
Lakatosné Ficzere Judit | gyógytestnevelés, népi játék, etika (5.b,7.b,8.b),népi játék EK1/1, EK1/2, EK2, néptánc A3-4, napközi, néptánc szakkör | |
Makra András | ének-zene (4.c,5.b,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b), énekkar, napközi vezető (4.b) | |
Makra-Szabó Csilla | ének-zene, napközi vezető (3.b) | |
Márton Attila | digitális kultúra (3.a,4.b,4.c,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b), kémia (8.a), informatika és robotika szakkör | |
Nacsáné Blaha Judit (alsós igazgatóhelyettes) | vizuális kultúra (4.a), testnevelés (1.a) | |
Nagyné Kakuszi Ildikó | gyógypedagógus, SNI-s tanulók fejlesztése | |
Nemesné Dénes Annamária | 1.c | magyar nyelv, irodalom, ének-zene, etika, matematika (1.c), ének-zene (5.a,5.b,6.a,6.b),napközi |
Németh Mihály Attila | digitális kultúra (3.a, 3.b, 4.a,4.c,5.a) | |
Oláh Zoltánné | matematika (6.a,8.b), fizika (7.a,7.b,8.a,8.b),korrepetálás, felvételi előkészítő, tanulószoba | |
Ördög-Lasity Diána | testnevelés, technika, napközi vezető (1.c), vizuális kultúra (1.c,4.b) | |
Pajorné Rajnai Mónika | 2.a | magyar nyelv, irodalom, matematika, etika, vizuális kultúra, ének-zene, technika (2.a),korrepetálás, napközi |
Rau Zoltán | testnevelés (4.b,4.c,6.a,7.a,8.b),labdarúgás szakkör, tanulószoba | |
Régi Ágnes | BTMN-es tanulók fejlesztése, logopédia, napközi vezető (1.a) | |
Rózsa Miklós | előkészítő gimnasztika EK1/2, EK2, A1, A2, klasszikus balett A1, A2, A3-4, A5-6, tehetséggondozás, napközi | |
Sándor-Prágai Nikoletta | technika (2.a,3.a), ének-zene (2.a,3.a,4.a,5.a,6.a), német nyelv (5.a) könyvtáros | |
Sebők Szilvia | 6.a | angol nyelv (5.a,6.a,8.a), iskolapszichológus, osztályfőnöki |
Serege Katalin | 8.a | irodalom, magyar nyelv (6.a,7.a,8.a), német nyelv (7.a), civilizáció (6.a,8.a),osztályfőnöki, korrepetálás, felvételi előkészítő |
Soós Anita Nikoletta | 7.b | testnevelés (1.c,4.a,7.b,8.a),osztályfőnöki,napközi |
Stajer Angéla | matematika (5.a,5.b,6.b,7.a,7.b,8.a),felvételi előkészítő | |
Szénási Orsolya | angol nyelv (1.a,4.c,5.b,6.b,7.b,8.b) | |
Szvoboda Szabolcs | természettudomány (5.a,5.b,6.a), kémia (7.a,7.b), biológia (7.a,7.b,8.a,8.b),tanulószoba | |
Tánczosné Fullér Ildikó | 2.b | irodalom, magyar nyelv, matematika, etika, vizuális kultúra (2.b), tehetséggondozás, korrepetálás, napközi |
Tapodiné Maróti Lenke | 7.a | német nyelv (2.a,6.a,7.a,8.a), civilizáció (5.a,7.a),osztályfőnöki |
Tóth Evelin Brigitta | irodalom, magyar nyelv (6.b), napközi, tanulószoba, korrepetálás, felvételi előkészítő | |
Dr. Tóthné Szabó Orsolya | földrajz (7.a,8.a), hon- és népismeret (6.a,6.b), vizuális kultúra (5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b), természettudomány (6.b),rajz szakkör, napközi | |
Törökné Burkus Bettina | matematika, testnevelés, napközi vezető (3.a),judo szakkör | |
Üllei-Kovács Gizella | ének-zene, technika, napközi vezető (2.b), dráma és színház (5.a,5.b) | |
Velő Hajnalka | angol nyelv (1.a,1.b,4.a), ének-zene (1.a,3.b,4.a,4.b), technika (1.a,4.a,4.b) |
NOKS dolgozók | |
Bánfiné Kovács-Hegedűs Gabriella | iskolatitkár |
Pantea-Kiss Gréta | iskolatitkár |
Sajtos-Szűcs Renáta | pedagógiai asszisztens |
Balázs Zoltán | rendszergazda |
Lakatosné Ficzere Judit | laboráns |
Technikai dolgozók | |
Kecskeméti Ildikó | gondnok |
Máté Péter | portás |
Bürgés Zoltán | portás |
Marosmenti Béla | pedellus |
Tubicsák Henrietta | takarító |
Herédi Zsuzsanna | takarító |
Zelei Györgyné | takarító |
Fodorné Sebők Gizella | takarító |