Kedves Szülők és Diákok!
A megváltozott tanrendre való tekintettel a könyvtári könyveket szeptember elején kell majd visszahozni. Ennek rendjéről később adunk tájékoztatást.
A nyolcadik osztályos és az iskolánkból távozó tanulókat arra kérjük, hogy a tankönyvekkel együtt 2020. jún. 10 – én adják le névvel ellátva a kölcsönzött könyveket is.
Ha szívesen jársz könyvtárba, akkor egy virtuális sétára hívlak. Kattints ide!
„A könyv a legnagyobb varázslat, minden csoda benne van, ami eddig volt s ami ezután lesz… mert aki olvas, az szabad lesz, megismerve mások gondolatait, szabadon választhat, kialakíthatja a saját gondolatait, összemérheti őket, veszthet és győzhet, okulhat és javíthat, ahogy méltó az emberhez. Ugye, milyen egyszerű, csak meg kell tanulni az ábécét, és olvasni kell.”
(Csukás István)
Olvassatok sokat a nyári szünetben is! Ingyen letölthető gyermek- és ifjúsági könyvek találhatók itt:
Örömteli olvasást, szép nyarat kívánunk!
Az új tanévben is szeretettel várjuk az iskola minden diákját és pedagógusát!