Az elmúlt héten két sportágban is diákolimpiai versenyt rendeztek. 2019. november 18-án, hétfőn a Városi Úszó Diákolimpiai Bajnokságon hat tanulónk képviselte iskolánkat az I-II. korcsoportban. Összesen három úszásnemben és 9 futamban indultak a gyerekek
Domonkos Kitti, 4.a osztályos tanuló 50 m gyorsúszásban II. helyezést ért el, így továbbjutott a megyei döntőre, ami 2019. december 16-án Hódmezővásárhelyen kerül megrendezésre.
A többiek is sikeresen teljesítették a vállalt feladataikat. Jövőre több versenyzővel, még több versenyszámban szeretnénk tanulóinkat megmérettetni!

2019. november 19-én, kedden a Városi Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokságon 10 diákunk vett részt. Hangai Flóra 7.c osztályos tanuló a lányok III – IV. korcsoportos versenyén nem talált legyőzőre. Első lett, így továbbjutott a megyei döntőre.A fiúk III – IV. korcsoportban három csapatban is indultak: 2. helyezett lett: Kocsis Máté 8.a, Kocsis Tamás 6.a és Borsik Roland 7.c osztályos tanítványaink. Ők képviselik intézményünket a megyei versenyen. 3. helyezett lett  Kriván Norbert, Tábory Mátyás és Nagygéci Ádám a 7.a-ból, 4. helyezett lett Papp Gábor, Bérdi Levente és Szivák Botond 5.a osztályos diákunk.Az egyéni küzdelmekben 2. helyezett lett Kocsis Máté 8.a osztályos tanuló, így a megyei döntőn is ő képviseli iskolánkat.

Gratulálunk versenyzőinknek!