Szeptemberben és októberben több diákunk is olyan eredménnyel büszkélkedhet, amit igazgatói dicsérettel jutalmaztunk.

Az alábbi tanítványaink részesültek dicséretben:

2019. szeptember 27-én rendezték meg a Dugonics András Piarista Gimnázium XIV. Megyei Nyílt Atlétikaversenyét, melyen tanulóink nagyon szépen szerepeltek. A következő diákjaink részesültek igazgatói dicséretben a teljesítményükért:

  • Horváth-Fock Regina 4. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 5., 600 m futásban elért 2. és kislabdahajítás versenyszámban elért 1. helyezéséért.
  • Simon Amira 5. c osztályos tanuló 600 m futásban elért 4. helyezéséért.
  • Vörös Nikolett 4. b osztályos tanuló távolugrás versenyszámban elért 4. helyezéséért.
  • Lajos Anikó 4. b osztályos tanuló kislabdahajítás versenyszámban elért 3. helyezéséért.
  • Bozsó Lilla Amarilla 3. a osztályos tanuló kislabdahajítás versenyszámban elért 4. helyezéséért.
  • Kassai Tímea 6. b osztályos tanuló kislabdahajítás versenyszámban elért 2. helyezéséért.
  • Behan Leila 8. b osztályos tanuló 100 m futásban elért 1. és kislabdahajítás versenyszámban elért 2. helyezéséért.
  • Nyári Nikoletta 6. c osztályos tanuló 800 m futásban elért 2. helyezéséért.
  • Antal Lili 8. b osztályos tanuló súlylökés versenyszámban elért 4. helyezéséért.
  • Donkó Zsigmond 2. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 1., távolugrásban elért szintén 1. helyezéséért.
  • Csala Ádám 1. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 2., távolugrásban elért 3. és kislabdahajítás versenyszámban elért 3. helyezéséért.
  • Tari Csaba 1. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 3., távolugrásban elért 2. helyezéséért.
  • Labbancz Lóránt 1. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 5. és kislabdahajítás versenyszámban elért szintén 5. helyezéséért.
  • Khan Amir 1. a osztályos tanuló kislabdahajítás versenyszámban elért 4. helyezéséért.
  • Csala Botond 4. b osztályos tanuló 60 m futásban elért 3. helyezéséért.
  • Tóth-Sági Márton 4. b osztályos tanuló távolugrásban elért 3. helyezéséért.
  • Szűcs Gergő 5. b osztályos tanuló kislabdahajításban elért 1. helyezéséért.
  • Varga Dominik 4. b osztályos tanuló kislabdahajításban elért 3. helyezéséért.
  • Nyári Kevin 5. c osztályos tanuló kislabdahajításban elért 5. helyezéséért.
  • Gyöngyösi Vilmos 5. a osztályos tanuló távolugrásban elért 4. helyezéséért.
  • Blaha Dávid 5. a osztályos tanuló távolugrásban elért 5. helyezéséért.
  • Bérdi Levente 5. c osztályos tanuló kislabdahajításban elért 3. helyezéséért.
  • Bak Ádám 8. a osztályos tanuló 100 m futásban elért 5. helyezéséért.
  • Pozsár Szabolcs 7. a osztályos tanuló 800 m futásban elért 5. helyezéséért.
  • Németh Benjamin 8. c osztályos tanuló 800 m futásban elért 2. helyezéséért.

Az október 23-i ünnepi műsorban való színvonalas szereplésért igazgatói dicséretet kaptak következő diákjaink:

a 8.a osztályból:

  • Halász Enikő
  • Mátrai Adrienn
  • Simon Petra
  • Bak Ádám
  • Óré Soma
  • Szabó Dominik
  • Kalydi Péter

a 8.b osztályból:

  • Erdős Fanni
  • Kovács Eliza
  • Katona Lia
  • Arany Szimonetta
  • Szarka Hella
  • Gubik Loretta
  • Szigli Balázs
  • Gonda Dominika
  • Szabó-Bózsó Lili

a 8.c osztályból:

  • Papp Vivien
  • Csongrádi Lili
  • Rákóczi Kasszandra 

a 7.a osztályból:

  • Gagó Kincső 

a 7.b osztályból:

  • Gémes Dorka 

a 7.c osztályból:

  • Boldizsár Kata
  • Kránitz Laura. 

Gratulálunk minden tanítványunknak!