Szeptember 6-án rendeztük meg iskolánkban a Vidám Tanévnyitó délutánt, amelynek a fő témája az egészségmegőrzés, az egészséges életmód volt. Rengeteg érdekes, izgalmas programmal vártuk diákjainkat és a kedves szülőket is. Miután elsőseinket az iskola polgáraivá avattuk, fergeteges táncházzal indítottuk a programot. A gyerekek ezután végiglátogathatták a különböző foglalkozásokat , amelyeken íjászkodhattak, buborék-focizhattak, zsonglőrködhettek, gyógynövényekkel ismerkedhettek, legózhattak, terápiás kutyákkal játszhattak. Az osztályok az exatlon pályán összemérhették erejüket,ügyességüket, és szüleik jóvoltából feltöltődhettek az egészséges ételeket kínáló büfénkben. Reméljük, hogy a jó hangulatra,a sok érdekességre és a közös játékra sokáig emlékeznek majd kicsik és nagyok.

További képek megtekinthetőek a Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola facebook oldalán.